Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Blond River Rendezvous
(1 olvasó:) (1) Vendég
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Blond River Rendezvous

Blond River Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4790

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!

A Rocky Mountain Rendezvous mintájára szeretnénk (Doki és én) egy trapper találkozót szervezni Június első hetére. Megnéztem a versenynaptárat, egy pontövész verseny esik akkora, de ez nem lehet akadály, hiszen péntek estétől vasárnapig is tarthat, a megfelelő számú érdeklődő esetén.

Ami eddig kialakulóban van:

Lesz játékos lövészet elöltöltős puskára, revolverre. Agyaggalambra elöltöltős sörétessel, muskétával. (külön lehet szereltes is). A szervezett lövészeten felül, lehet örömlövészkedni, kötöttségek nélkül.

Táborozás a természetben önellátással. Túrák igény és lehetőség szerint (nyilván ha árvíz van, akkor csak az ártéren kívül).

Cserebere, börze. Mindenki hozza el, feleslegessé vált, megunt, nem használt a korhoz illő kiegészítőjét, fegyverét, alkotását vagy bármilyen tárgyat amelyet csereberélhet, vagy gazdát kereshet neki. Hozzatok olyan tárgyakat is amelyeket csak bemutatni szeretnétek, mivel ötletbörze is lehet egyúttal.

A program még szabadon alakítható, bármely ötletet szívesen veszünk!

A fejleményekről folyamatosan írok ide és a kapszli.hu-ra

Üdvözlettel: Fehérember

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4792

• VGY
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
  • „God made man, but Colt made them equal”
Nekem tetszik, benne vagyok.
Üdvözlettel:

VGY

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4793

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Sziasztok,

nekem is tetszik a dolog, már akartam is kérdezni, hogy mi lett az ötlettel, mert egyszer ez már felmerült.

Üdv: Etheus

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4794

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Az ötletek közül az öreg indián asszony megoldható. Van errefelé belőlük sok, csak tudjátok az öszvér és a lólopás náluk dicsőség mint köztudott (aki látta a Farkasokkal táncolót az tudja legalább is) Itt viszont az üveggyöngyökre is vigyázni kell, ha lesz indián asszony. (:

Asztalok vannak, csak bent a házban. Természetesen, ha nem esik, ki lehet hozni.
Közben még eszembe jutott, hogy lövészeten túl, még lehetne ügyességi verseny is, hasonlóan a skalpvadászat nevű eseményhez. (tűzgyújtás kovával, fejsze, kés dobás, stb.)
És majdnem elfelejtettem rocky van (Te is voltál arra egy nyáron), csak mountain látszik távolról tiszta időben.
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 10 hónapja Beküldte Wasicuya.

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4795

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Nekem tetszik az egyéb ügyességi rész. Ha van esetleg majd ötlet extra lőlapokra, abban lehet tudok majd segíteni, ha meglesz a grafika. Utánna kérdezek itt a munkahelyen, mert van plotter ahol ki lehet nyomtatni nagyobb méretben.

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4796

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Köszi a felajánlást!
Majd dolgozom rajta, és elküldöm email-be.
Üdv.: Tamás

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4827

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
"Rocky Mountain Rendezvous" - ehhez szükség lesz hegyekre is.

Mi lenne, ha ennek a rendezvénynek valami hasonló, de tájjellegű nevet adnánk?
pl.: Blond River Rendezvous?

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4848

• vysca
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
"Cserebere, börze. Mindenki hozza el, feleslegessé vált, megunt, nem használt a korhoz illő kiegészítőjét, fegyverét, alkotását vagy bármilyen tárgyat amelyet csereberélhet, vagy gazdát kereshet neki."

Tök jó ötlet, díjazom. Van pár felesleges könyvem, cuccom, amitől szívesen megszabadulnék. A program is tetszik, igyekszem ott lenni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 10 hónapja Beküldte vysca.

Válasz: Rocky Mountain Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4851

• VGY
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
  • „God made man, but Colt made them equal”
Wasicuya beküldte:
"Rocky Mountain Rendezvous" - ehhez szükség lesz hegyekre is.

Mi lenne, ha ennek a rendezvénynek valami hasonló, de tájjellegű nevet adnánk?
pl.: Blond River Rendezvous?

"Vox Populi, Vox Dei"

A topic átnevezve
Üdvözlettel:

VGY
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 10 hónapja Beküldte VGY.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4856

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
A "nép" köszöni!

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4858

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
"Van pár felesleges könyvem, cuccom, amitől szívesen megszabadulnék. A program is tetszik, igyekszem ott lenni."
Szuper, várunk!

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4869

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
A lőtérrel való egyeztetés után, a dátum június 14-15-16.
A szervezett lövészet 15-én lesz. A másik két napon egyéni lövész akciókra kerülhet sor.
A kalandjátékok túrák, egyebek természetesen már elkezdődhetnek péntek este.
Szerintem lesz annyi ötlet, amely kitölti a lövészeten túl is az időt.
A verseny részének értékelését olyan megoldással szeretném, hogy a pénteken érkezők és vasárnapig maradók legyenek egy kategóriában a végén értékelve. Csak a fő lövészeten résztvevők külön a főlövészet/játék végén. Illetve lehetne egy "wanderer" kategória, azoknak, akik nem lesznek végig, és nem a fő játékra érkeznek, csak betévednek.
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 10 hónapja Beküldte Wasicuya.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 10 hónapja #4870

• vysca
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
Valószínűleg wanderer lehetek csak- 15-én ballagás, így csak a szombat délután, vasárnap leszek ott. Jöttömre naplemente előtt, dél felől számíthattok

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 9 hónapja #4970

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Gyűjtsétek a feleslegessé vált holmikat!
Legyen mivel kereskedni, csereberélni.
Ha valamire ráleltek otthon, gondoljatok a Blond River Randezvous-ra!
Üdv: Fehérember prémvadász

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5047

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Hamarosan lesz önálló honlapja a rendezvénynek, hogy a tudnivalókat egyben lehessen megtalálni, és lehessen jelentkezni rá.
Majd belinkelem ide.
Üdv: Fehérember
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 8 hónapja Beküldte Wasicuya.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5048

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Az ígért honlap a bejelentkezéshez, és a tudnivalókról:
http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/
Még készülőben van, de a fórum használható, regisztrálni csak a topiknyitáshoz kell, a hozzászóláshoz nem. A fórumon lehet jelentkezni a találkozóra. A hírekről értesítést is kérhetsz, amennyiben feliratkozol a levelezőlistára. A tartalmakat folyamatosan töltöm fel, illetve írom meg.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5051

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!

Faragtam egy kicsit, ha kíváncsiak vagytok mi is az a Canunpa Wakan Sungmanitu

akkor itt elolvashatjátok:

www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/canunpa-wakan.html

SDC10023.JPG

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5062

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
A mai napon kipróbáltunk egy új célgépet.
A tapasztalatok alapján a prémvadászathoz illő lövészszámot gondoltam ki rá.
Bővebb információ:

http://www.blondriverrandezvous.eoldal.h...premvadaszoknak.html

(A bejegyzés folyamatosan bővül, az újdonságok mindig az alján lesznek találhatóak.)

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5064

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusz Imi!
Tettem fel a honlapra jószágokat, ahhoz amit telefonon megbeszéltünk. Bár idő hiányában nem megrajzoltam, csak gyűjtöttem. Van színes és fekete-fehér, illetve sziluett. Amelyikhez kedved, illetve türelmed van azt válaszd. Szerintem ha kinyomtatod, könnyen át lehet kopírozni, illetve az sem baj, ha nem pontosan olyan, csak hasonló. Itt találod:
http://www.blondriverrandezvous.eoldal.h...kkek/segitoknek.html
Üdv: Tamás

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 8 hónapja #5067

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Most a vándoroknak szóló játék menetét szellőztetem meg egy kicsit.
A vándorok azok, akik csak részprogramokon vesznek részt, mert például idő hiányában szenvednek, vagy éppen nem azon a napon jönnek le amikor a prémvadászok választják ki maguk közül a legkiválóbbat. De nem szeretnénk, ha ez elkedvetlenítené őket, így próbálunk szórakoztató és izgalmas kalandot biztosítani számukra is.
Itt olvashatsz egy kis kedvcsinálót hozzá, ami még nem teljes, mert bármikor bővülhet alakulhat:
http://www.blondriverrandezvous.eoldal.h...kek/vandoroknak.html

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5070

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
Elkészült az új célgép, amely párbajhoz való.
Amerikai lövészek használnak hasonlót, annak az ötletnek az adaptálása a helyi lehetőségekhez.
A korongok mérete adott volt, úgy választottam, hogy párba egyformák kerüljenek.
Így két 10 cm-es és két 7,5 cm-es van.
Abban kérném a segítségeteket, hogy elöltöltős revolverhez mi lenne az ideális távolság ezeknek a céloknak, hogy az esetleg visszapattanó ólom se érje el a lövészt, és még eltalálható legyen az átlag lövésznek is. A korongok egyébként nem 90 fokos szöget zárnak a talajjal, így a visszapattanó ólom hamarabb talajt ér mint a függőleges céloknál.
A célgép megtekinthető a honlapon a párbajszabály leírása után.
http://www.blondriverrandezvous.eoldal.h...kek/vandoroknak.html

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5071

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
Doki bevezetőt írt a találkozó történetéhez.
Itt olvashatjátok: http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/epika.html

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5083

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Kedves lövésztársak!
>
> A június 14-15-16-án tartott Blondriver Randezvous ajánlott programja:
>
> Június 14-én délután 17:00-tól lehet a lőtér előtt tábort verni. Bevárunk mindenkit aki pénteken érkezik és a letáborozás után tüzet gyújtunk, beszélgetünk, eszegetünk a tarisznyából, (említettek egy kis hangszeres játékot is a jelentkezők) kártyaparti, stb. Kb: 20:00 a rendezvény megnyitása, díszsortűz. Utána reggelig túlélési gyakorlat (melegen ajánlott a erre a célra egy kis szúnyogriasztó), Közben fakultatívan túra, vagy sátor, ki hogy bírja elviselni a természetben való létet.
>
> Reggeli után cserkelés (érdemes fényképezőgépet hozni). 09:00-tól börze a rendezvény végéig.
>
> A csereberés, eladó, vagy bemutatott tárgyak közszemlére bocsátása a lőtéren belül. A játék 10:00-kor kezdődik, előbb a pénteken érkezettek kerülnek sorra, hogy a később befutók se maradjanak le semmiről. A létszámtól függően prémvadász társaságok alakulhatnak, amelyek így csapatban is összemérhetik az ügyességüket, de egyéni értékelés is történik. Az ügyességi játékok után lövészet, szintén csapat és egyéni. A prémvadász puska lehet bármely XIX.-századi elöltöltő replika, annyi megkötéssel, hogy a nagyobb kalibereknél a fémcélok megóvása érdekében ne hadi töltetet használjunk. A lövészek számától függően a leadható lövések száma 30-40. Ha hoztok elöltöltő pisztolyt lesz hozzá lőhető szám is, hasonló a puskásokéhoz. Ha hoztok elöltöltő sörétest, vagy muskétát, a koronglövészet is bekerülhet az értékelt számok közé. Ebben az esetben 25 lövésre elegendő sörétet hozz!
>
> A résztvevők számától függően folyamatosan mehetnek a játékok. Amelyik csapat végzett az egyikkel mehet, a következőre, például puskalövészet után a korongra. Közben mindenkinek jut idő falatozni, mivel szervezett főzés nem lesz, ezért kenyér szalonna, hagyma lesz biztosítva azoknak akiknek megfelel ez az egyszerű étek. Amikor a prémvadász számok lefutnak, akkor eredményhirdetés következik. (Az értékelést lentebb leírom még)
>
> Ez után már csak a kalandor számok futnak, ők külön lesznek értékelve. Kalandornak természetesen beállhat az is aki részt vett a prémvadászaton. A kalandor számokban előkerülhetnek a revolverek is. 3-4 tárnyi munícióval. A kalandor játékok maximum 17:00-ig tartanak szombaton, de vasárnap 10:00-től folytatódik ameddig jelentkező van. Túra szombaton is lehetséges a kalandszámok után.
>
> A rendezvény bezárása, díszsortűzzel. Táborbontás.
>
> Értékelés:
>
> Kereskedő, a legszebb saját készítésű tárgy szavazással.
>
> Prémvadász pontok gyűjtése minden számban.
>
> 1 a legjobb öltözet, felszerelés szavazással
>
> 2 a legkorhűbb táborhely szavazással
>
> 3 kitartás, szívósság, pont a táborozásért, túráért, cserkelésért.
>
> 4 ügyesség, ügyességi játékokért pont
>
> 5 lövészeten elért pont (minél több számban indul valaki annál több az esélye pontot szerezni mert a pontjai összeadódnak)
>
> 6 együttműködő képesség a csapat pontszáma a részvevők között felosztásra kerül.
>
> Az egész játékra érvényes, hogy minél több dologgal próbálkozik meg valaki, annál több pontot tud gyűjteni.
>
> Azonos pontszám esetén a két legjobb prémvadász párbaja az első helyért.
>
> Kalandor, ügyességi játékok, kártya, párbaj alkalmával szerzett Dollárok határozzák meg a sorrendet.
>
> Díjazás: Első helyezett prémvadász megkapja a Blondriver Randezvous legjobb prémvadásza 2013-ban címet,(oklevél formájában is) mellé a egy kézzel faragott pipát ennek emlékére. A többi díjazott, emléktárgyat illetve oklevelet kap.
>
> A nevezési díj 3000Ft (több számban indulóknak is csak ennyi)
>
> Egyéb: A versenyen kívül ellőtt korongot a lőtérvezetőtől lehet megvásárolni.
A részvételi szándékot légyszíves jelezzétek!
http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=Blondriverrandezvous
Regisztrálni nem szükséges a hozzászóláshoz.

Üdvözlettel: Wasicuya T.T.
Utolsó szerkesztés: 6 éve, 7 hónapja Beküldte Wasicuya.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5090

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Szeretnék megkérni olyan kedves lövésztársat akinek ez nem okoz gondot, hogy fotómasinát hozzon a találkozóra, mert sajnos az enyémnek kampec! De ha valakinek még rövid filmek készítésére is alkalmas a gépe, az egészen szuper lenne! Aki segítene ebben írja meg nekem, mert az nem baj, ha több gépen, több felvétel készül, de az kár lenne, ha nem maradna a találkozó utánra egy kis nézegetni való.
Hely az már lenne ahová feltölteném a képeket.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5096

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!

Szeretném megkérni a találkozón résztvevőket, hogy szándékukat jelezzék valamilyen formában, legjobb lenne, ha a találkozó honlapjához tartozó fórumon. Itt a bevásárlás ideje, és tudnom kellene, miből mennyi kell. Az is jó lenne, ha megírnátok melyik nap érkeztek, és végig lesztek-e. Mert a vándor számokra külön készülnöm kell, szintén létszámfüggő mennyiségű dolgokkal. Persze rátartással készülök, de túl sokat sem érdemes csinálni egyazon dologból, mert esetleg helyette lehetne mást.

Az is fontos lenne, hogy megunt felszerelésed hozd el, mert ezeknek a találkozóknak a vásár jellege is fontos volt. Illetve a csak bemutatásra szánt tárgyakat is szívesen látjuk, sőt díjazva lesz a legtöbb szavazatot kapott saját készítésű tárgy.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5098

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Sziasztok!

Köszönöm a szervezőknek a remek kalandot, amiben részünk lehetett a Blond River alatt. Remélem hamarosan újra találkozhatunk a kereskedő állomáson. Érdeklődöm, hogy valamilyen formában az esemény képei láthatóak lesznek? Mindig jó visszanézni egy jó hangulatú találkozó képeit

Etheus

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5099

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szia!
Videót és képeket raktam fel.
Egyúttal megragadom az alkalmat és megköszönöm a résztvevőknek a szép napot, amit a lelkesedésükkel tettek teljessé!
Ha valakinél még van fotó annak nagyon örülnénk!
Tehát a videó: http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/videok.html
illetve a képek:
www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/fenykepek/2013-junius/http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/fenykepek/2013-junius/

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 7 hónapja #5100

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
A Blondriver Randezvous krónikája:
http://www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/kronika.html

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5139

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
A prémvadász találkozó programjai közé kerülhet a jövőben a kenuzás.
A kenuval az volt eddig a legnagyobb baj, hogy nem tudtam volna szállítani.
Ezért az indiánoktól eltanultam a bölénybőr kenu építését. (valóban, mert eredeti forrásokból származó kenukat kerestem az Interneten) Találtam is. Az egyszerűbb változat nem nyerte meg a tetszésemet, mert kör alakú volt és csak egyszemélyes. Nekem igazából legalább kétszemélyes kellett. Találtam olyat is. Kissé átgondolva a hazai lehetőségeket ki is próbáltam (nyilván nincs bölénybőröm, de ponyva az van)
A próbára a mai napon került sor Szajolban a Holt-Tiszán. A kenu váza az eredeti bőrkenuk mintájára ártéri faágakból készült. A kész kenu nagyon könnyű, ezért mikor beleszálltunk rendkívül instabilnak éreztük (már csak a váz miatt is). De miután körbeeveztünk a holtágon, teljesen megszoktuk az imbolygást, és rájöttünk, hogy az érzés ellenére igen nehezen lehet felborítani, mert magas az oldala. Viszont aki először ül bele, annak garantált az adrenalin.

SDC10036.JPG

SDC10039.JPG

SDC10040.JPG

SDC10044.JPG

SDC10065.JPG

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5140

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Üdv!

Remek kis szerkezetnek tűnik, minimális anyagráfordítással. Remélem a következő Blond Riveren el lehet vinni egy "próbakörre".

Etheus

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5141

• Doki
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Salus aegroti suprema lex esto
Fehérember, ez szenzációs.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5159

• Space Cowboy
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Piszok jó!! Nincs kedved írni erről egy rövid cikket? Szívesen lehoznám!

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5163

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
Köszönöm!
Azért készült, hogy használjuk!
Majd valami jó kis ügyességi számot is találok ki hozzá, meg persze túrázni.

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5164

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Space Cowboy beküldte:
Piszok jó!! Nincs kedved írni erről egy rövid cikket? Szívesen lehoznám!

Még tesztelem, és fotózom majd. A tapasztalatokat mindenképp megosztom, hátha készít más is. (akkor egyszerre többen is túrázhatnánk)

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 5 hónapja #5169

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szombaton van egy üres hely a kenuban.
Írj, ha érdekel!
Ha többen jelentkeznétek, akkor felezzük a távot. (vagy harmadoljuk)

Válasz: Blond River Rendezvous 6 éve, 4 hónapja #5201

• törpapa
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • egy dologban bízom: a fegyveremben
Tomikám, gratulálok, le a kalappal előtted.
Már Szendrő Józsi bácsi is megmondta, (igaz nem most és nem neked, de most is ezt mondaná): valami mocorog benned, ez tehetség vagy kukac. Az ötlet nagyszerű.
Légy jó!
törpapa

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 10 hónapja #5444

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Április 5 szombat, Blondriver Randezvous!
További információkat folyamatosan adagolom majd a honlapon.

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 10 hónapja #5462

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!

Ha a vízállás engedi a bátrabbakat egy kis szelíd-vízi kaland is várja április 5-én.

A második Blondriver Randezvous-on.

SDC10065_2014-03-18.JPG

Ahogy a lakota mondaná: Le anpetu kin mat’e kin waste ktelo!

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 10 hónapja #5463

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 10 hónapja #5466

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!

Néhány érdekes linket tettem fel az oldalra, hátha valakit érdekel.

A Green River Randezvous még hasonló elnevezésű is, mint a miénk, persze a képek láttán irigykedhetünk, mikor lesz nekünk lovas táborunk? A francia indiánháborús hagyományőrzőket is érdemes megnézni. De nekem kedvencem a trapper múzeum.

www.blondriverrandezvous.eoldal.hu (a kedvenc linkek között jobb oldalon)

Jó böngészést: Tamás

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5467

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
Akadt egy kereskedő is a találkozón, az árukészlete éppen a prémvadászoknak való.
Lőporosszarutól a vaddisznófogig nagy választékkal rendelkezik.

Itt lehet megtekinteni:
www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/kerskedoknek.html

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5471

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Kedves Lövésztársak!

Azt szeretném kérni, hogy a szombati ebéd elfogyasztásához hozzatok egy edényt (csajkát, tányért) és egy kanalat, mert evőeszközökben szűkölködünk. A műanyagtányérnak meg nem vagyok nagy híve (legyünk egy kicsit "környezettudatosak" vagy még jobb, ha inkább autentikusak).

Üdvözlettel: Tamás

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5473

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Üdv Fehérember!

Köszönöm ezt a jó hangulatú versenyt és napot, amit a prémvadászattal tölthettünk. Jó programok, remek társaság, mi kellhet még?

Annyi kérésem lenne viszont, hogy a kabátom sikerült ott felejtenem a lőtéren, a legközelebbi találkozásig megőriznéd nekem?

Üdv: Etheus

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5474

• Doki
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Salus aegroti suprema lex esto
Űgy ám! A hódvadászatnál már csak a mókus vadászat volt mókásabb!

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5475

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Sziasztok!
Köszönöm!
Minden összejövetel olyan mint azok akik összejönnek, úgy hogy a köszönet Titeket illet a szép napért!

Én többnyire videóztam, még kapok hozzá videó és képanyagot, akkor összevágom és felteszem.

Már töröm a fejem további célgépeken.

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5476

• Etheus
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
Bizony, csak úgy hullottak a mókusok az 54-es lövedéktől...

Válasz: Blond River Rendezvous 5 éve, 9 hónapja #5477

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!

Hosszú vajúdás után megszületett a találkozó mozgóképes beszámolója.

www.blondriverrandezvous.eoldal.hu/cikkek/videok.html

Üdv.: Fehérember

Válasz: Blond River Rendezvous 4 éve, 8 hónapja #5506

A 2015-ös találkozó meg lesz e tartva, és ha igen mikor, s ha nem miért?

Válasz: Blond River Rendezvous 4 éve, 8 hónapja #5507

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szia!
Már azt hittem meghalt a fórum, csak véletlenül néztem rá!
Természetesen lesz találkozó. Csak a legutóbbiból tanulva, nem hűvös időben az éjszakai kintalvás miatt.
(persze azért arra is akadt kemény legény)
Szerintem júniusban nézek rá időpontot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BÖSZÖRMÉNY!!!!!!!!

Válasz: Blond River Rendezvous 4 éve, 8 hónapja #5508

• törpapa
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • egy dologban bízom: a fegyveremben
Szervusztok fiúk!

Kezdenek jól alakulni a dolgok. Látszik a fény.... Meg kellene élni.

Harangozó Béla Ferenc
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BÖSZÖRMÉNY!!!!!!!!
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 1.06 másodperc