Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

Kalandlövészet
(1 olvasó:) (1) Vendég

TÉMA: Kalandlövészet

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1050

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
"Nyomós indok szükségeltetik a távolmaradás megindoklására."
A távolmaradásomra pedig nyomós indok van.
Szobafogságra vagyok ítélve december 20-ig. Ugyanis egy renitenskedő idegszál a gyulladt ízület miatt görcsös izmok ráhatására becsípettnek érzi magát (inkább a sarki kocsmába csípett volna be!). Ezért ameddig az izomlazító szerek el nem fogynak és remélhetőleg az a fránya idegszál is megmenekül szorult helyzetéből, (az ügy érdeke miatt is) az ágyat nyomom kényszerből. Mivel 22-én már szeretnék részt venni az akcióban. Egyébként az a fura helyzet állt elő, hogy még a Fort Deepchanel utat is odaszállíttatásommal kell megoldanom, lévén a lovaglás (drótszamarazás) erősen ellenjavalt számomra.
Üdvözlettel: T.W.B.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1051

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Tisztelt Parancsnok Úr !
Némi nehezteléssel vesszük tudomásul távolmaradását a megbeszélésről.
Katonás, mondhatni férfias életmódját felcserélte eme kényelmes ámde egészségrontó életmódra.Emiatt csak magát hibáztathatja és feladatvégrehajtásban is jelentősen hátráltatja.
Bízva mihamarabbi javulásában és a december végére kitűzött közös felderítésünk sikeres végehajtásában,jobbulást kívánok magam és törzs nevében.
Üdvözlettel :ttimi szárnysegéd

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1052

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Köszönöm!
De ha a szárnysegéd úr utánanéz a tábori kórház jelentésében szerepel, hogy sérülésemet, küldetés végrehajtásakor szereztem. Mivel pont a feladatban szereplő térségre voltam beosztva, abból is látszik, hogy a küldetés igen veszélyes lesz. Hiszen ha eddig túl is élte valaki, vagy megsebesült, vagy eltűnt. De bátor emberekre van szükség, olyanokra akik nem félnek efféle veszélyektől, és ismerik a zord tájon való életbenmaradás minden technikáját.
Amennyiben nem vezényelték már más feladatra, szívesen látnám szárnysegédurat is az expedíció résztvevőjeként!
Üdvözlettel: T.W.B

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1053

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Tisztelt Parancsnok Úr !
Amint beoszásából és képzettségéből fakadóan Ön is tisztában van vele a fedett vagy titkos feladatot ellátó állomány esetében a hivatalos jelentéseknek (legyen az ön esetében tábori kórház)kevéssé adunk hitelt.
Csupán az Ön jeletései és a ténylegesen elért eredmények hitelt érdemlőek ezen esetekben.
Amennyiben saját érdemeit próbálta kidomborítani a felderítés közben szerzett sérülései emlegetésével, kérem vegye figyelembe, hogy ezen érdemek nem elimerhetőek (egyelőre)figyelembe véve küldetése titkosságát.
Természetesen bizonyos belső körökben ezen érdemeket helyükön kezeljük.
Természetesen feletteseim rendelkezése és a feladat fontossága miatt időszámvetés után készen állok az Ön által említett akcióra.
Üdvözlettel:ttimi szárnysegéd

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1054

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tisztelt hadseregparancsnok úr!
Embereim jelentették, hogy tudomást szereztek Z ezredes utolsó tartózkodási helyéről.
Mivel birtokába kerültek olyan információk, melyek szerint az indiánok lecsapnak Litle Meadow-i Waterpoint állomásra, elindult figyelmeztetni a helyőrséget. Ezek szerint, ha meg is érkezett, akkor jelenleg Waterpoint-ban található és mivel magával vitte a feljegyzéseit is, azokat is ott kell keresnünk. Waterpoint-tól már egy hónapja nem kapunk jelentést, ezért nagyon valószínű, hogy az erődöt valóban megtámadták. Ebben az esetben fenn áll a lehetősége, annak, hogy a fontos iratok elvesztek számunkra. Egy úttal az is a tudomásomra jutott, hogy Z. ezredest keresik más államok ügynökei is. Ezért létfontosságú, hogy mi találjunk rá előbb, akár életben van akár nem. Ezért kitűztem a legkorábbi lehetséges időpontot az akcióra. Az embereket megpróbálom úgy válogatni, hogy a lehető legkevesebb kiképzés keljen, esetleg még szövetséges indiánokat is be kellene vonni a nyomkeresésbe. A kiképzés is már a helyszínen történik majd, mert plusz időt nem fecsérelhetünk el erre a célra.
Az akció időpontja: December 22
Tisztelettel: T.W.B. 1860. 12. 15

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1055

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tisztelt Szárnysegéd úr !
Természetesen nem dicsekvésből, inkább mentegetőzésből írtam sérülésem okát.
De azért sem volt ennek ismeret hiábavaló, hogy ön is fel tudjon készülni a várható nehézségekre. Az akció részleteit időben fogom közölni valamennyi résztvevővel. De előbb még tudnom kell ehhez azt, hogy a távolabbi támaszpontokról mikorra tudnak ideérni az akcióban résztvevők.
Ezért kérem a visszajelzéseket!
Üdvözlettel: T.W.B.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1056

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Akkor ha jól értettem eddig a dec. 22-re
Doki
Ttimi

Lehet még feliratkozni! Lehetőleg érkezés időpontjával (ami jó lenne minél korábban, legyen idő mindenre)!
Ez még azért is fontos, mert indulás után nagy távolságokra leszünk a lőtértől, és nem talál meg aki elkésik, vagy az ott lévőknek kellene várni.
Utolsó szerkesztés: 9 éve, 1 hónapja Beküldte Wasicuya.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1057

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Utasítás az ellátószázad parancsnokának
A következő felszerelési tárgyakat kérem kiutalni az 5. hadosztály különleges csapatának:
A csapat minden tagjának:
Tűzkő + acél +tapló
Kés
Balta
Drót (max. ¤1mm) 1 m
zsineg 3m
Különleges felderítő eszköz (Fényképezőgép)
Fegyver+felszerelés+muníció/ (ólom+ tábori ólomöntő felszerelés opcionális)
élelem+ital 1 napra
Irka+ceruza
Ha kell, hólepel
A felsoroltak legkésőbb az expedíció indulásakor álljanak rendelkezésére a csapatnak!
Ha a csapat valamely tagjának hiányozna ezek közül valami, azt kérem időben jelezze! Találunk valami megoldást rá!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1058

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
A küldetésre jelentkező önkénteseknek
A találkozó december 22. 0930-kor
A találkozó helye Litle Meadow.
A pontos helyről térképet fognak kapni.
Az első feladat, pontosan a megadott helyre kell érni.(de csak ha az időjárás megfelelő, senki ne hajtson túl gyorsan!)
És a felsorolt, illetve megbeszélt eszközöket hozni kell.(az élelem megbeszélés alatt)
Üdv: T.W.B.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1061

• VGY
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
  • „God made man, but Colt made them equal”
Irigyellek benneteket ! Én is szívesen mennék, de családi program lesz. Legközelebb ott leszek. Jó mulatást !
Üdvözlettel:

VGY

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1062

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Köszi!
Majd számítok rád!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1064

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
figyelem: A találkozási időpont 930-ra módosult!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1065

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Az 2010/121601 számú napiparancs a hadtápszázadnak
Az 5. hadosztály különleges egységet a következőkkel lássa el december 22.-én:
Fejenként
1db csirke (csirkemell)
1db hagyma
0.5 font kenyér
0.25 font szalonna
0.25 font krumpli
Só bors

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1068

• M.G. Rooster
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
Nem akarom elkiabálni, de ma tettem bizonyos lépéseket egy kenu irányába!
Maj. M.G. Rooster
Pomáz Rangers

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1069

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Remek!
Tetőcsomagtartód van?

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1070

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tisztelt Hadseregparancsnok úr!
A csapat megkezdte a készülődést. A legjobb embereink vannak benne. A titkos megbeszélések alkalmával felmerült a kérdés, hogyan ismerjük meg Z. ezredest, hiszen semmi információval nem rendelkezünk róla. Ez magában rejti azt a veszélyt, hogy a konkurens titkosszolgálat egy ál-Z. ezredest bevethet a megtévesztésünkre, hamis leírásokkal. Ez nagyon könnyen a csapat vesztét okozhatja, mivel csapdába csalhatnának minket. Ezért olyan leírást kérünk az ezredesről, amivel mindent kizárólag megállapíthatjuk kilétét.
Fort Deepchanel 1860 12 16 T.W.B

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1073

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szigorúan titkos!
Az 5. hadosztály részére
A kérdezett személy busman!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1076

• Doki
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Salus aegroti suprema lex esto
Wasicuya beküldte:
Szigorúan titkos!
Az 5. hadosztály részére
A kérdezett személy busman!

Fehérember! Téged csúnyán át akarnak verni!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1077

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Igen, én is azt hittem!
Ezért el kezdtem nyomozni.
És mi derült ki!
Az egyik déli államban élő ezredes saját vállalkozásba akart kezdeni, mivel ültetvényes volt ezért sok pénzt költött rabszolga vásárlásra, ezt szerette volna lecsökkenteni, sőt hasznot is remélt a helyzet kihasználásából. Úgy határozott, hogy megkockáztat egy afrikai körutat ez ügyben. Tehát a tilalom ellenére megszervezte a dolgot, és az üzlet ellenőrzésére el is utazott. Azt nem tudjuk mi módon szerezte be a busmant, csak azt, hogy biztosan olcsón, mert rabszolgának alkalmatlan, és ott nem is tekintik embernek, még vadásznak is rá. Tehát úgy hozta el, mint egy egzotikus majmot. Viszont figyelemmel kísérte, és arra jött rá, hogy különleges képességekkel rendelkezik. Ezért felhasználta katonai munkája során, ugyanis titkos küldetéseken vett részt. A busman tulajdonképpen nem ezredes, csak a gazdája. De a gazdáját, a tényleges ezredes egy ilyen akció során likvidálták, és a busman a mi államunk kezébe került. A titkos küldetésekben felhasználjuk a tehetségét, fedőneve pedig Z ezredes.

Azt a feladatot adom a csapatunk tagjainak, hogy írják le milyen külsőre egy busman, mert én még nem láttam.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1082

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Tisztel Parancsnok Úr !
Az Ön által felvázolt történet egyre zavarosabb.Mondhatni a hihetetlenség és hiteltelenség határait súrolja.
Kérem ellenőrízze forrásait,és indián felderítői alkoholfejadagját csökkentse felére.(vagy nekem nem kéne inni jelentésolvasás előtt).
Egyébiránt az Ön által kért ellátmány beszerzése nem okoz gondot,de megjegyezném, hogy az acél és a tapló már nem szabvány felszerelés katonáinknál.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1084

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tisztelt szárnysegéd úr!
Jól van na!
A forrásaim lehet nem a legmegbízhatóbbak, létszámukat a felére csökkentem!
A két fehér egérből melyiket zavarjam el? Hukk!

Egyébként komolyra fordítva a szót, nem lehetünk kirekesztőek,ha valaki busman, nem várhatjuk el tőle, hogy legyen inkább rézbőrű, vagy eszkimó! Ki kell valami fedőtörténetet találni, egyébként hogy a fenébe lehetne benne a játékban?
Szóval, kéretik utána nézni a busmanok ismertető jegyeinek! Mert másképp, hogyan akarjuk felismerni?
(Egyébként a furcsa parancs is parancs katonáéknál, még a Dokinál meg is érteném az ágálást, hiszen ő vérbeli civil, no de szárnysegéd uram mégis csak katona)
Nem szabvány a kova, mert ennél ősibb, a tűzgyújtó íj az! Akár hiszi, akár nem szárnysegéd uram, annak a használatát még százhatvan év múlva is tanítják majd bizonyos katonai alakulatoknál. (majd úgy 2010 körül is)
De ha nem rendelkezik ezekkel az eszközökkel, majd kölcsönkérünk a szárnysegéd úr részére.
Ja és ne gondolja, hogy a delirium az oka, hogy ilyeneket írok, bizony mindennek meg van a maga oka. Ezeket pedig megfogja látni, legkésőbb 22.-én.
Üdvözlettel: T. W. B.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1086

• M.G. Rooster
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
busman = szomorú teherautó!

bús+MAN=busman

Maj. M.G. Rooster
Pomáz Rangers

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1087

• Doki
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
Tisztelt Parancsnok Úr!

Kiterjedt antropológiai és zoológiai kutatásokat végezvén arra az eredményre kellett jutnom, hogy az ön által említett busman néven sem emberi, sem állati fajról nem létezik leírás. Az ön által említett afrikai térségbe meglehetősen nehézkes és veszélyes eljutni, így a felfedező utazásra vállalkozók száma is igen alacsony. Ettől már csak a visszatérő felfedezők száma alacsonyabb. A legfrissebb beszámolók szerint (1859) egy bizonyos Magyar László hat évnek előtte járt ugyan a Cubango folyó és az Okavango-mocsár vidékén, ahol ezeddig ismeretlen népcsoportot írt le, de azokat mukankála néven említi. Úgyhogy továbbra is azt tartom, hogy a tisztelt parancsnok úrral vagy a bolondját járatják a felettesei, vagy az ellenség megtévesztéséről lehet szó.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1089

• M.G. Rooster
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
"Úgyhogy továbbra is azt tartom, hogy a tisztelt parancsnok úrral vagy a bolondját járatják a felettesei, vagy az ellenség megtévesztéséről lehet szó."

Nekem lenne még egy tippem. Vasicsu túlzásba vitte Francisco gyógyfőzetének élvezetét, vagy esetleg egy mescalero haverja kínálgatta meszkallal. Esetleg a peyote (Lophophora williamsii) kaktuszt cserélte össze a sütőtökkel, és abból lakmározott!

Maj. M.G. Rooster
Pomáz Rangers

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1092

• M.G. Rooster
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
Megint havazik, hogy a fene egye meg!

Viszont a hólapátolást fel lehet fogni kenus edzésnek is.

Maj. M.G. Rooster
Pomáz Rangers

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1094

• Space Cowboy
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Én imádom a havat! SC menni lőni kováspuska!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1095

• Doki
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
Space Cowboy beküldte:
Én imádom a havat! SC menni lőni kováspuska!

De előtte lapátolni hó, hogy ki tudjon állni automobil!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1096

• Space Cowboy
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Nagykerekű zöldszörny nem kérni hólapátolás.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1097

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tehát akkor mostmár tényleg az igazi információ:
Z ezredes leírása:
Testmagassága: 4.6 láb
Alkata: arányos
Haja barna
Bőre: bronz színű
Szeme: barna
Különös ismertető jele, kicsi fej
Az erőben jól el tud rejtőzni, ezért a bozót ember becenevet kapta

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1106

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Tisztelt Parancsnok Úr!
Lassan nem tudom követni története fősodrát.
Ez az expedició egy halottnak hitt eltünt ezredes felkutatására felidézi bennem egy bizonyos Joseph Conrad nevű író művét.A Sötétséd mélyén című műve (melyet valami Coppola nevű úr dolgozott át láthatóvá,talán Apokalipszis most címen)foglalkozik valami hasonlóval.
Abban viszont nincs busman.
Remélem az Ön által szervezett felderítés végkicsengése kevésbé lessz negatív mint a fentebb említet írásé.
Örömmel tudatom Önnel, hogy megkezdtem a felkészülést a felderítésre.
Mivel prémvadászként próbálom fedni valós kilétem,külsőmet megfelelőképpen ápolatlan állapotba próbálom hozni.A mai nappal beszüntettem a tisztálkodást.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1108

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tisztelt Szárnysegéd Úr!
Az ezredest semmilyen körülmények között nem szabad likvidálni, főleg nem úgy ahogy az ön által említett műben történt. Bár én is alapvetően háború ellenes vagyok, de nem szándékozom olyan drasztikus eszközökkel elvenni a kedvüket tőle, mint a Coppola nevű úr. Annál is inkább, hiszen most béke van még.
Azért az egészségére vigyázzon, mert talán a szag nem olyan veszélyes az erdőben, de például aki nem szokta a mosdatlan kézzel való táplálkozást, annak ez okozhat gondot! A borostás arc viszont nem szokott eü. problémákat okozni.
Még egy fontos információt fogok megosztani a csapattal, de úgy látom, hogy ezenkívül még össze is kell foglalni a dolgok állását, mert mint írta nehezen követi a fősodort.
Üdvözlettel T.B. W.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1109

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Jelentés
A Fort Deepchanel-be tartó ellátmányt szállító egység nem tudott átkelni a megáradt folyó miatt elmocsarasodott átjárón. Ezért visszafordult. Útközben elfogtunk egy indiánt, aki valami érthetetlen nyelven karattyolt, bár nem sok értelmét láttuk, de a raktárosunk megpróbálta feljegyezni mit mond, hátha lesz valaki aki érti. A feljegyzést a jelentés mellékleteként küldöm. Sajnos az miután az egyik szekér tengelye eltört, a felfordulásban megszökött a rézbőrű.
Little Prick sergeant
A melléklet:
MITAWA KITALA WICASA HELTI, WASICUYA TUWENI IYEYE KALALA MAKOBLAYE.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1111

• Space Cowboy
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
"Little Prick"

Ez most komoly? Kit tudja mi jelent?

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1112

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Egy létező (legalább is 25 évvel ezelőtt létezett) őrmesterről mintáztam!
Alant leírt jelenség fogott meg benne, annak idején:
Mikor kiképzés után lekerültünk a századhoz (hárman ugyan oda), akkor az ügyeletes a folyosó végére parancsolt, hogy rovancsra rakjuk a holminkat a kockakőre. Jött is a fent említett őrmester megnézni a friss húst!
Megállt előttünk, és mivel én voltam a legmagasabb (176cm ) velem kezdett el ordítani. Azt hozzá kell tennem, hogy persze nem tehetett róla, de legalacsonyabb társamnál is kisebb volt, és így felfelé kiabált, és közben megpróbálva magát a lehető legjobban kihúzni. Ki engedte maguknak meg hogy ide ilyen kuplerájt csináljanak! Nem mondtam hogy mozoghat! Álljon vigyázva! Tudják ki vagyok én? Nem? K. Őrmester! Mondta a 40 éves körüli emberke, és azt éppen akkor nem is találtuk olyan mulatságosnak.
Lényeg az, hogy már mai fejjel sem olyan mulatságos, inkább sajnálni való. De azért egy kicsi történetet megérdemel tőlem!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1113

• Space Cowboy
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
prick = f...sz tükörfordításban. Szóval ez így Kicsi Hímtag őrmester. Csak kicsit vulgárisabban.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1114

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
P"oe"cs az rendes fordításban

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1115

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Tehát mint legutóbb ígértem az utolsó fontos információ, ezután már csak egy összefoglalást írok, illetve magát az expedíció menetrendjét nagy vonalakban.
Tudnivaló Waterpoint- ról:
Mielőtt még másképp nem oldották meg, addig a waterpoint-i állomás biztosította az iható vizet Litle Meadow számára. Mára már elveszítette fontosságát, csak mint őrhelyet használják a bástyaszerű épületet. De ezt az indiánok nem tudják, azt hiszik ha elpusztítják, akkor ivóvíz nélkül marad Litle Meadow. Azt nem tudjuk, valóban megtették-e. Ezért lehet, hogy csak a romjait találjuk, vagy még azt sem. Annyi bizonyos, hogy a találkozási helytől nyugatabbra van. Tehát az erdőben is arra kell indulni.

És még most kaptam nemrégiben egy jelentést, nem tudom fontos-e a számunkra, de annyi bizonyos, hogy a mellékelt indián szövegben szerepel az egyik helyszín sziú neve . KALALA MAKOBLAYE. Ami annyit tesz Szóró Puszta. (Scatter Meadow)

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1116

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusz Doki!
A tisztálkodás mellőzése nem lesz káros a szárnysegéd Úr egészségére?

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1120

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Akkor tehát az ígért összefoglaló:
Találkozás: december 22. 0930 Little Meadow, Forester Haus előtt (térkép a telekocsi topicban).
1.) Z. ezredes felkutatása:
Utolsó ismert tartózkodási helye WaterPoint (egy olyan helyet kell keresni, ami vízlelő hely volt valamikor, és egy toronyszerű épületet, vagy annak maradványait kell megtalálni) Az indulási pontól nyugatra kell elindulni. Z. ezredes személyleírása alacsony barna, kis fejű férfi.
11 órára kell Fort Deepchanelbe érni.
Ott lőni kell valami ehetőt (csak egy pár lövésnyi lehetőség van).
Majd tűzrakás ebédkészítés.
Ebéd után csapdakészítés
Majd felderítő túra, a csapat állóképessége szerinti mélységben, közben cserkelés.
Befejezés, ha kellően kipurcantunk!
Üdv.: Tamás

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1121

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Wasicuya beküldte:
Szervusz Doki!
A tisztálkodás mellőzése nem lesz káros a szárnysegéd Úr egészségére?

Az enyémre ? A tietekére.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1122

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusz!
Milyen volt ma Derecskén?

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1123

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Szia !
Dolgoztam.Az a hülye főnök.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1124

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
De azért szerdán nem fogsz? Mert a főnöknek irgum-burgum lesz!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1125

• ttimi
  • TÁVOL
  • Profi Fórumozó
Remélem.Többek között ezért is dolgoztam ma.Megaztán rosszul adja ki magát ,hogy megkérem a kollegákat egy kis hétvégi munkára én meg elmegyek lövöldözni.De ez már nem ezen topik témája.
Bízom benne , hogy szerdára nem olvad nagyot ,hanem marad ilyen ropogós idő.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1126

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Én is remélem!
De ha olvad, akkor olyan igazi mocsárjáró trapperes idő lesz.
Végül is ők kint voltak ha esett, ha fútt.

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1127

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Eddig borús, de jó időt jósolnak az indián varázslók!

Válasz: Kalandlövészet 9 éve, 1 hónapja #1130

• Wasicuya
  • TÁVOL
  • Félisten Fórumozó
Szervusztok!
Beszámoló, csak képekben (Doki ír majd jelentés a küldetésről)
Első rész: Water Point felderítése

PC220148.JPG

PC220165.JPG

PC220167.JPG

PC220169.JPG

PC220172.JPG

PC220174.JPG

PC220176.JPG

PC220177.JPG

PC220179a.JPG

[attachment:10]PC220181.JPG[/attachment]

[attachment:11]PC220182.JPG[/attachment]